Друзі, у нас фантастичні новини! Це справжній прорив!
Наша неймовірно талановита випускниця Дарина Гаврик вирушає до Базеля, де буде представляти Україну на Євробаченні! Ми завжди знали, що Даринка – справжня зірка! Вона ще змалку зачаровувала всіх своїм співом на шкільних концертах, вигравала конкурси та не припиняла працювати над собою. Дівчина працює бек-вокалісткою з БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ, Zlata Ognevich, Мартою Адамчук, Pianoбой, Vivienne Mort та іншими. Її чарівний голос і неймовірна музична майстерність додають магії кожному виступу. Тож 8 лютого в складі команди ZIFERBLAT наша неймовірна Дарина перемогла в фіналі національного відбору «Євробачення-2025» і тепер їде до Швейцарії на головну сцену Європи! Це гордість не лише для нашої школи, а й для всього міста! Дарина – приклад того, що мрії здійснюються! Мама Даринки, учителька нашої СШІТ № 2 Олена Болгова завжди говорить, що успіх її доньки – це історія про талант, неймовірну щоденну працю, наполегливість і віру в себе. Вона довела, що кожен, хто працює, вірить і любить свою справу, може досягти найвищих вершин.Тож тепер уся наша школа, все місто, вся Україна вболіває за ZIFERBLAT і нашу неперевершену Дарину! Ми впевнені, що їхній виступ на Євробаченні буде незабутнім! Даринко, ми тобою пишаємося! Уперед до перемоги!





