У нашому 5-А класі відбулася цікава виховна година на цю тему. Діти вдома виготовили годівнички та підготували смачні частування для птахів. Разом ми розвісили їх у парку, щоб підтримати пернатих друзів узимку, та обговорили важливість таких акцій.Добрі справи починаються з маленьких кроків!







