У нашій школі відбулася важлива та корисна зустріч – співробітники Державної служби України з надзвичайних ситуацій Маслюк Максим Іванович та Хорошковський Володимир Анатолійович провели для учнів 8А, 8Б, 9А класів заняття з надання першої домедичної допомоги та поводження з вибухонебезпечними предметами.Учні дізналися, як правильно діяти у разі нещасного випадку, при знаходженні незнайомого предмету, навчились накладати турнікет, робити штучне дихання та серцево-легеневу реанімацію, а також ознайомилися з основами надання допомоги при опіках, переломах та втраті свідомості.Практичні навички можуть врятувати життя, тож такі заняття – надзвичайно важливі! Дякуємо нашим рятувальникам за їхню роботу та турботу про безпеку дітей!












