Із перемогою у змаганнях з футболу серед закладів освіти Золотоніської ТГ на кубок Золотоніського маслоробного комбінату вітаємо команду СШІТ № 2 (десятикласників Станіслава Дворака, Ігоря Шкурка, Назара Дмитренка, Назара Ткаченка, Дмитра Кунчича, Вадима Бражника, учня 9-А класу Тимура Кучму та Дмитра Симоненка й Артура Лебединця, учнів 9-Б класу та їхніх тренерів – учителів фізичної культури Олександра Воробйова та Миколу Мозгового). Неймовірно пишаємося нашими футболістами!



