Ми вже розповідали вам про маленьку дівчинку Олю – Олю Курченко із 2-Б. Вона виготовляє сувеніри з бісеру та продає їх на вулиці, а виручені кошти передає на допомогу нашим захисникам. Сьогодні вона знову поповнила шкільний збір. На цей раз це 444 гривні, які точно зможуть наблизити Українську Перемогу! Як же хочеться мирного дитинства для наших дітей! Тож наближаймо Перемогу кожен на своєму місці!!!



