Всеукраїнська програма ментального здоров’я «Ти як?»

Ментальне здоров’я наших учнів – це важливо! З початком нового навчального року вчительство та учнівство СШІТ №2 долучилися до Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?», ініційованої першою леді України Оленою Зеленською та підтриманої Координаційним центром психічного здоров’я при Кабінеті Міністрів України. Разом із психологинею школи Ольгою Котко учні вже долучилися до майстер-класу «Виготовлення метеликів», провели емоційне налаштування «Барометр настрою» та пропрацювали вправу для заспокоєння «Метелик».Участь у цій програмі – ще один крок до створення середовище, де кожен відчуває підтримку та розуміння.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *