Досвід впровадження НУШ у базовій середній школі

Брати участь у різноманітних освітянських заходах для вчителів СШІТ № 2 стало вже традицією. Так Юлію Опанасенко (вч. української мови та літератури) та Тетяну Терещенко (вч. зарубіжної літератури) було запрошено спікерами на курси підвищення кваліфікації при КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників». Тренерки поділилися досвідом впровадження Нової української школи у базовій середній школі, зокрема з практиками та інструментаріями викладання у пілотних класах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *