Ось і настали довгоочікувані літні канікули. І традиційно у СШІТ №2 розпочав свою роботу літній пришкільний табір «Капітошка». Тут діти зможуть не лише цікаво провести літній час, а й розвивати свої таланти. Тож ми впевнені, що наші дітки залишаться задоволеними, отримають масу позитивних емоцій та знайдуть нових друзів. Бажаємо всім спокійних, мирних днів у справді гарній компанії!






