#День_класного_керівника

Веселою літньою мандрівкою завершився навчальний рік для учнів 1-б класу. Маленькі школярики відвідали агрофірму «Маяк», де дехто вперше побачив справжню живу корову з маленькими телятами та коней з лошатами. А ще поласували свіженьким молочком та ароматним йогуртом.Та головне – відвідали чудовий парк розваг, де набралися енергії на ціле довге літо.Дякуємо нашим захисникам за чудовий день!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *