#День_класного_керівника

Полуничні мрії та підсумки навчального року разом з 10 класом! Минулого тижня ми провели незабутню зустріч з нашим 10 класом та їх класним керівником Наталією Туліною під назвою “Полуничні мрії та підсумки навчального року”. Цей захід став чудовою нагодою не лише підбити підсумки навчального року, але й провести час весело та креативно. Ми разом складали шкільну цікаву історію, використовуючи списані конспекти. Це було справжнє випробування для нашої уяви та фантазії, але результати перевершили всі очікування! Вийшла неймовірна історія, яку кожен з нас запам’ятає надовго. Також ми малювали полуницю вдячності – кожен учень мав можливість висловити свою подяку вчителям, друзям та просто за гарні моменти, які подарував цей навчальний рік. Вийшла справжня полунична галерея вдячності! Ми згадували головні події навчального року, які залишили слід у наших серцях. Від цікавих уроків до захоплюючих екскурсій – цей рік був наповнений незабутніми моментами. І, звісно, як же без полуниці! Ми смакували свіжою полуницею та власноруч виготовленим напоєм. Це був чудовий спосіб завершити наш день та насолодитися плодами своїх праць.Дякуємо всім, хто долучився до цієї зустрічі та зробив її такою особливою. Бажаємо всім гарного літнього відпочинку та нових звершень у майбутньому навчальному році!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *