На початку весни у нашій школі було ініційовано проєкт дослідження емоційно-настроєвої гами закладу. Адже відомо, що вибрані для малювання кольори можуть відтворювати особистість людини та її емоційний стан. Тож учні, учениці та вчительство СШІТ № 2 продемонстрували свій настрій, малюючи антистрески. Результати роботи дуже вразили: навіть у складні часи учасники проєкту обрали спокійні та яскраві кольори. Це свідчить про їхнє прагнення до позитиву та радості навіть у важких ситуаціях. Роботи є надзвичайно вдалими, органічними й оригінальними, тому на їх основі було створено «Стіну настрою», що прикрашає тепер коридор третього поверху. Таким чином результати проєкту не тільки надихатимуть на творчість, а й будуть ресурсом для відновлення життєвої енергії.
























