Учні 7-Б класу на уроках української мови (учитель Валентина Курило), вивчаючи тему “Інформація”, практично застосували свої вміння в опрацюванні та перетворенні текстової інформації. Об’єднавшись у групи та обравши теми, діти працювали в командах та створювали інфографіки. Результат потішив всіх, адже семикласники поставилися до завдання з максимальною відповідальністю та креативом!










