Підтримуємо наших захисників і щиро дякуємо за те, що кожного дня ми все ближче до Перемоги. І якщо є хоч найменша нагода передати їм наші листи, малюнки та смаколики по-сшітівськи – обов’язково користуємося нею! Тож і сьогодні великою й дружною шкільною родиною підготували для захисників і наші фірмові паштет, голубці та вінегрет, і багато-багато солодощів… Це те найменше, що ми можемо зробити для тих, хто боронить наш спокій, але – з величезною любов’ю!











