Коли вляглися емоції та відголоски Благодійного концерту СШІТ № 2 й розставилися всі крапки над «і», вкотре переконуюся: «У єдності – наша сила!»Розумію, що всі слова безумовної щирої вдячності на фоні отриманих вражень будуть бліднути, проте не втомлююся їх повторювати. У першу чергу хочу подякувати дітям – учням СШІТ № 2, які об’єдналися, акумулювали всі сили й уміння, зібралися й талановито та неповторно представили свої таланти на благо наших неймовірних ЗСУ!Невимовна вдячність батькам, які всіляко допомагали й підтримували захід, які стали вдячними глядачами, навіть якщо їхні діти не були безпосередньо задіяні в концерті.Честь, шана, хвала і доземний уклін військовим, які були присутні в залі. А також військовим, які в цей час боронять наш спокій і забезпечують можливість вчитися, виступати, творити і просто жити. Кажуть, що чоловіки не плачуть. Не вірте. Справжні Чоловіки вміють плакати, бо мають величезні серця, їх розчулюють дитячі емоції та слова вдячності. І ціни цим сльозам немає, як і вчинкам наших Героїв.Величезне спасибі колективу СШІТ № 2. Дивуюся цим людям. Якщо потрібно, вони збираються, об’єднуються, працюють як єдиний механізм і гуртують довкола себе всіх однодумців. Мої любі, ви – неймовірні! Слова вдячності всім музичним, хореографічним керівникам, зокрема, Олексію Недільку, який на волонтерських засадах підготував виступ хлопців на барабанах під пісню «Стефанія».Крім благодійного концерту, донати збиралися також на благодійному ярмарку. Подяка учням та вчителям, які виготовляли свічки, мило, фартухи, патріотичну біжутерію тощо. Подяка підприємиці Олександрі Супрун, що безкоштовно надала стрічки для виступу наших дівчаток. Подяка мамі Олені Лазоренко, яка теж безкоштовно випекла пряники Перемоги для нашого ярмарку. Подяка мамі Інні Яковенко, яка провела майстерклас з виготовлення мила. Усі кошти будуть спрямовані для жінок-військових, що зараз перебувають на фронті. Українці, я пишаюся вами! Разом ми змогли зібрати 21 тисячу 335 гривень. Переконана: українці – нація нескорених, неймовірних, невтомних людей. Ми різні, проте єдині в бажанні жити мирно на нашій вільній землі. Слава Україні!
Олена Вертипорох

































