Сьогоднішній день для учнів 4-А класу розпочався з патріотичного налаштування. Наша сила у нашій єдності! З Днем єднання, Україно! Коли ми разом нам не страшний будь-який ворог – ні зовнішній, ні внутрішній. Ми віримо в нашу армію, і у наших воїнів – разом ми ідемо до перемоги!






