В 10 класі на уроці інформатики вчилися створювати запити різних типів в СУБД Microsoft Access. Учням було цікаво і зовсім нескладно, щоб пригадати як створювати запити учні об’єдналися в пари, один – «наставник», другий – «учень», «наставники» провели короткочасні тренінги з «учнями». Потім учні працювали самостійно, виконуючи завдання практичної роботи, а далі Доценко Андрій провів бесіду, він підготував питання на які потрібно відповідати або «так», або «ні».







