До Антарктиди й Антарктики

Подорож… Цікава й захоплива подія, після якої лишаються сувеніри, фото й приємні спогади. Ось і учні 7-х класів на уроці географії сьогодні здійснили “подорож” до Антарктиди й Антарктики. На згадку створили чудовий постер – чим не карта бажань? Далі дітей чекає крута й дуже незвична віртуальна екскурсія на станцію ім. Вернадського. Подорожуймо із задоволенням.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *