Останнім часом суспільство сколихнули новини про замінування закладів освіти. Тож сьогодні у СШІТ № 2 відбулася онлайн-батьківська конференція на тему «Запобігання діям терористичного характеру», покликана звернути увагу батьків учнів 6-10 класів на те, що в переважній більшості повідомлення про «замінування» закладів освіти надходять саме на замовлення учнів та студентів через різні інтернет-спільноти. Необхідності проведення батьками профілактичних бесід з дітьми та попередження їх про наслідки подібних вчинків ( а жарт про замінування школи може закінчитися ув`язненням для неповнолітнього або величезним штрафом для його батьків) були присвячені виступи інспектора ювенальної превенції Євгенія Ткаченка, начальника служби у справах дітей, сім’ї, молоді та спорту Ніни Засенко, головного спеціаліста відділу освіти Валентини Шитик та адміністрації школи. І справді, заради розваги діти часто вдаються до необміркованих вчинків, навіть не замислюючись над тим, чим це може для них обернутися… Тож питання, що обговорювалися, не залишили байдужим нікого.


