Цікавою і захопливою була екскурсія другокласників і п’ятикласників до Золотоніської школи мистецтв! Адже наші сшітівці послухали лекцію-концерт про музичні інструменти симфонічного оркестру (щиро дякуємо Аллі Величко!), змогли побачити кожен інструмент наживо і навіть доторкнутись до нього… А як приємно було побачити своїх однокласників на сцені і насолоджуватися їхньою майстерною грою на музичних інструментах! Тож зовсім не дивно, що після такої мистецької екскурсії багато діток, особливо другого класу, захотіли займатись музикою та вчитися в школі мистецтв.


