Діти повинні знати про світ небезпек, який їх оточує, щоб зменшити можливі ризики, жити в гармонії із собою, з іншими, з природою. Не володіючи елементарними правилами поведінки або просто бездумно та безпечно поводячись на вулиці, у громадських місцях, на воді, на дорозі, у побуті, саме діти часто створюють небезпечні ситуації та стають жертвами нещасних випадків, аварій, стихійних лих. Щоб уникнути цього, ми, дорослі, допомагаємо учням формувати свідоме ставлення до життя і здоров’я, навчаємо їх безпечної для життя і здоров’я поведінки у повсякденному житті та при виникненні надзвичайних ситуацій. У СШІТ № 2 переконані: так, ми не можемо захистити дитину від усього, але ми можемо дати їй навички, з якими вона буде здатна подбати про себе.









