#освіта_без_корупції #USAID_ВзаємоДія Побудова антикорупційного суспільства – одна з надактуальних проблем сьогодення. Тож 28 квітня вчителі історії та громадянської освіти Золотоніщини були запрошені на онлайн-тренінг “Освіта без корупції”, організований і проведений заступником директора з виховної роботи СШІТ № 2 Мариною Галат. Учасники тренінгу не тільки змогли протестувати освітні антикорупційні інструменти для роботи в офлайн та онлайн-режимах, але й мали можливість спробувати свої сили в інтелектуальних іграх та вебквесті на антикорупційну тематику. Тож упевнені, що разом ми таки зможемо збудувати доброчесне освітнє середовище.







