10 квітня у м. Черкаси відбувся відкритий чемпіонат Черкаської області з дзюдо серед юнаків та дівчат до 14 та до 16 років.
Учні Спеціалізованої школи інформаційних технологій №2 гідно представили свій навчальний заклад на обласному рівні та продемонстрували високий рівень підготовки, силу характеру й незламну волю до перемоги.
Наші переможці та призери:
Караван Сергій
Собко Вероніка
Гідно боровся та показав добрий результат:Варченко Артем
Це не просто спортивні результати — це гордість школи, її сила, майбутнє та приклад для інших учнів, що спорт — це шлях до дисципліни, впевненості в собі та великих досягнень!
Тренер: Сніжана Собко
Пишаємося та впевнено крокуємо до нових перемог!






