Вітаємо Софію Гнатенко, переможницю Всеукраїнського конкурсу есе з економіки на тему «Я розбудовую економіку України», який відбувався на базі Київського національного університету імені Тараса Шевченка. У конкурсі взяли участь школярі, ліцеїсти та студенти коледжів з різних областей України, тож він став чудовою нагодою для молоді продемонструвати своє економічне мислення, аналітичні здібності та вміння осмислювати актуальні виклики сучасності.За результатами оцінювання журі, робота Софії «Економічне майбутнє України: від країни викликів до країни можливостей» (науковий керівник – Ганна Васильчук) була відзначена дипломом ІІ ступеня. Бажаємо юній науковиці нових перемог та невичерпного натхнення втілювати свої ідеї в реальне економічне життя нашої держави!

