Терапія обіймами: сучасні підходи в освітньому просторі

11 лютого психологиня СШІТ №2 Ольга Котко взяла участь у зустрічі «Територія зростання: Лабораторія змін: впровадження альтернативних форм дошкільної освіти в освітній процес», організованій КЗВО «Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж» факультетом дошкільної освіти та музичного мистецтва.Пані Ольга мала змогу поділитися досвідом з теми «Терапія обіймами: інтеграція методики Hibuki-Therapy в освітній простір НУШ як інструмент психологічної стійкості учнів».Велика подяка організаторам за змістовну зустріч, цікаві ідеї та можливість обміну досвідом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *