Учениці 11 класу — Анастасія Тараненко, Анна Тарановська, Дарія Тогобіцька та Владислава Вигуляр — вибороли 1 місце на регіональному етапі Всеукраїнського конкурсу «Безпека у житті — життя у безпеці» в номінації «Відеофільм соціальної реклами».Також пишаємося колективом учнів СШІТ №2, який здобув 2 місце у Всеукраїнському етапі конкурсу!Дякуємо за вашу творчість, старанність і неймовірний результат!


