Навчаємося, надихаємося, зростаємо: участь наших учителів у тренінгу «Освіта для життя»

Освіта — це не лише про знання, а про натхнення, розвиток і пошук сенсів Саме з таким настроєм наші вчителі — Ольга Котко, Наталія Туліна та Інна Грінько, які пілотують у мистецькій, природничій та STEM-галузях, взяли участь у тренінгу «Освіта для життя», що відбувся 10–12 листопада в Києві. Три дні драйву, натхнення і професійного росту — позаду! Було все: нові ідеї, практики, знайомства, обмін досвідом і море позитивних емоцій! Щира подяка організаторам, спікерам і колегам за потужний заряд енергії, мотивацію, підтримку та можливість професійного зростання. Разом творимо сучасну освіту для життя!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *