Говоримо про важливе: у школі провели освітню годину проти насильства та булінгу

6 листопада за участі лейтенанта поліції Вікторії Тільної та психологині Ольги Котко в нашому закладі відбулася освітня година до Міжнародного дня боротьби з насильством та булінгом.Під час зустрічі говорили про причини й наслідки булінгу, навчалися розпізнавати його прояви та діяти без агресії.Крім того, психологиня провела анонімне опитування серед здобувачів освіти, щоб дізнатися їхню думку та досвід щодо цієї теми. Адже ми переконані: боротьба з булінгом — це щоденна робота! Тож у закладі постійно проходять заняття й тренінги, що навчають поваги, підтримки та безпечного спілкування.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *