Учні Спеціалізованої школи №2 інформаційних технологій взяли участь у відкритому обласному турнірі з дзюдо на призи ПП «Альтаїр», який відбувся 24 жовтня у смт Драбів. Змагання зібрали юних спортсменів із різних куточків Черкащини, Київщини та Полтавщини, які продемонстрували силу духу, витримку та жагу до перемоги! Наші результати: 1 місце — Беженар Гліб 2 місце — Старченко Іван, Рахлін Богдан 3 місце — Дядюшенко Єгор, Караван Сергій 4 місце — Виноградов Денис, Воробйов Єгор, Наконечний Ярослав 5 місце — Поночовний Лев, Варченко Артем Вітаємо наших учнів із гарними результатами! Дякуємо батькам за підтримку, а тренеру Сніжані Собко — за відданість справі та любов до своїх вихованців!









