Учні 1-А класу разом з батьками взяли участь у творчому еко-проєкті “Друге життя пластикових пляшок”. Спільними зусиллями вони створили оригінальні та яскраві вироби з використаних пластикових пляшок – квіти, декоративні вази, годівнички для птахів, фрукти та інше.Такі заняття не лише розвивають фантазію і творчі здібності, ай формують екологічну свідомість та дбайливе ставлення до природи.











