Разом творимо добро!

До Дня Миру в нашому закладі відбулася благодійна ярмарка. Її мета — підтримати наших захисників та зібрати кошти на РЕБ-систему для тата нашого випускника. Ярмарка стала справжнім святом єдності, турботи й підтримки. Учні, батьки та жителі міста спільними зусиллями продемонстрували, що піклуються про СВОЄ ЗАВТРА.

▫️

▫️

▫️

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *