Протягом цих днів наші учні та учениці брали участь у різноманітних спортивних естафетах, руханках, вікторинах, настільних іграх та змаганнях. У шкільних коридорах і на майданчиках панувала атмосфера командного духу, здорового суперництва й підтримки. Цей тиждень подарував дітям безліч позитивних емоцій, зарядив енергією та ще раз нагадав, наскільки важливо дружити зі спортом і підтримувати здоровий спосіб життя. Дякуємо всім, хто долучився до організації та участі!
