Розпочався місячник «Увага! Діти на дорозі!»

У нашій школі стартував місячник «Увага! Діти на дорозі!», під час якого учні пригадують правила дорожнього руху та обговорюють, як правильно діяти у різних небезпечних ситуаціях. Під час занять школярі беруть участь у вікторинах, переглядають пізнавальні відео та практикуються у правильній поведінці на дорозі.Такі заходи допомагають дітям бути уважними та відповідальними пішоходами, а також закладають основу для їхнього безпечного майбутнього.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *