«Пишемо есе»: наша вчителька долучилася до Національного проєкту в Києві

Понад пів сотні вчителів із різних куточків України зібрала ГО “Вчися” в Києві на початку серпня для чотирьохденного навчання в межах Національного проєкту «Пишемо есе». Серед них – і наша вчителька української мови та літератури Ганна Васильчук. Цей проєкт – про розвиток критичного мислення, навичок письма та читацької грамотності українських школярів, про можливість слухати інших і розуміти важливість власної думки та власного голосу. Серед тренерів – Катерина Молодик, Галина Титиш,Тетяна Вакуленко, Василь Терещенко, Тетяна Стус, Марія Титаренко та багато інших. Тож уже незабаром у СШІТ № 2 зможемо разом із учнями втілювати матеріали цього важливого проєкту. Буде цікаво!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *