Яскраве завершення навчального року: 4-Б у «Зерноленді»!

Для учнів 4-б класу навчальний рік завершився цікавою та веселою поїздкою до пізнавально-розважального комплексу «Зерноленд», де провели чудовий день, насичений пригодами, розвагами та позитивними емоціями.Цікаві майстер-класи, народні дитячі розваги, катання на конях зарядили дітей енергію на цілі довгі літні канікули.Дякуємо ЗСУ за щасливий день!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *