У День Героїв сшітівська шкільна родина зібралася, щоб вшанувати пам’ять полеглих Героїв – випускників нашої школи Дмитра Марченка та Олександра Демуренка. Їхні фото тепер на Стіні пам’яті на честь загиблих у боях учнів СШІТ № 2. У цей день зібралися їхні рідні та знайомі. Болючими були спогади вчителів про щасливе шкільне життя хлопців-героїв, щемними – слова підтримки і вдячності їм та їхнім родинам. Вони, наші Герої, зараз захищають усіх у рядах Небесного Війська, а ми обіцяємо: подвиг наших Героїв не буде ніколи забутий! Бо пам’ять про них і розуміння, якою ціною нам дається незалежність і можливість просто жити, – це наш щит і меч у цій боротьбі





