Безпека на дорозі — спільна справа: у Золотоніській СШІТ №2 пройшов захід до Всесвітнього тижня безпеки дорожнього руху

У Золотоніській СШІТ №2 відбувся пізнавальний захід до Всесвітнього тижня безпеки дорожнього руху за участі поліцейського офіцера громади старшого лейтенанта Вадима Веремієнко та інспектора сектора “Служба освітньої безпеки” лейтенанта поліції Вікторії Тільної. Метою заходу було підвищення обізнаності дітей щодо правил дорожнього руху, формування відповідальної поведінки на дорозі та зміцнення довіри до правоохоронців. Учні мали змогу ближче познайомитися з професією поліцейського, дізналися про його ключові ролі у забезпеченні дорожньої безпеки, розглянули спеціальні засоби, які допомагають поліцейським у службі, та обговорили важливе і актуальне в умовах воєнного стану питання — вміст та призначення аптечки. Подібні заходи триватимуть у навчальних закладах до 18 травня в рамках Всесвітнього тижня безпеки дорожнього руху. Безпека — спільна справа!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *