Пишаємось нашими талановитими учнями: Діденко Софія виборола I місце у конкурсі «Український сувенір», а Люльченко Марія та Гринчук Захар здобули III місце у конкурсі «Новорічна композиція»!Бажаємо натхнення, нових творчих здобутків і невичерпної енергії!Так тримати!


