Юні інженери: наші учні гідно виступили на фестивалі робототехніки!

Цього року учні 9-А класу Сухоріпа Марія та Шулежко Олексій представляли нашу школу на Черкаському регіональному фестивалі з робототехніки у секції “Сумо кероване”! Це був захопливий досвід, сповнений інженерних викликів, тактичних рішень і справжнього духу змагання. Тренер команди Тукало В. О. допоміг учням освоїти технічні аспекти та стратегію змагань, тож наші учасники продемонстрували відмінні навички керування роботами та гідно змагалися серед інших команд.Пишаємося їхньою наполегливістю та креативністю! Дякуємо організаторам за неймовірний фестиваль!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *