Вітаємо наших дзюдоїстів (тренер Сніжана Собко), які знову привезли нагороди із змагань – Відкритого чемпіонату КДЮСШ «Вікторія», що відбувся 20 березня в Черкасах. Так, другокласник Єгор Воробйов посів 2 місце (до 1-го йому не вистачило буквально декількох секунд), а Софія Вознюк стала в змаганнях третьою. Серед учасників, що впевнено йшли до перемоги, – другокласники Єгор Лященко, Лев Поночовний та дебютант змагань – третьокласник Денис Виноградов. Попереду – нові змагання, а значить – нові перемоги!









