14 березня у Черкасах вітали учасників Відкритого чемпіонату з дзюдо серед юнаків та дівчат. Спортсмени-сшітівці теж взяли участь у цьому заході й здобули перемоги: восьмикласниця Марія Пархомовська стала срібною, а її однокласниця Маргарита Пух – бронзовою призерками змагань.




