Діти дізналися цікаві факти про своїх однокласників, об’єдналися в команди за спільними інтересами та презентували їх для всіх. Під час роботи четвертокласники ще більше здружилися й отримали безліч позитивних емоцій. Це принесло їм задоволення, радість, а найчастіше лунало: “Ми так насміялися!”Команда “Спортіки” разом пограла у футбол, адже всі її учасники відвідують різні спортивні секції. “Солодкі капібари” ласували цукерками та ділилися своїми улюбленими смаками. “Маленькі художники” обговорювали нетрадиційні техніки малювання та влаштували патріотичну фотосесію.Завершилися ці насичені дні веселим чаюванням із учителем.Рефлексія:
Що було легко?Легко було об’єднатися, знайти спільне, малювати, їсти цукерки, працювати в команді.
Що викликало труднощі?Дібрати час для всієї команди, щоб попрацювати разом. Зустрічалися навіть у вихідні дні.І це ще не кінець! Діти вже накидали нові ідеї для продовження квесту. Тож “Квест-пошук” – у дії!Найголовніше – підготувати ґрунт і посіяти зерна. Весняна погода сприяє їхньому проростанню, а дружба та спільні інтереси допоможуть їм зміцніти.











