Освітній процес – це не лише уроки та домашні завдання, а й час, коли важливо знайти баланс, заземлитися та наповнитися ресурсами. Саме тому ми організували ресурсні зустрічі учнів. У кожному класі була своя творча майстерня – діти працювали руками, створювали власні вироби, обираючи техніку та матеріали на свій смак. Це був не просто творчий процес, а можливість відчути себе тут і зараз, зупинитися серед щоденної метушні та наповнитися натхненням. Ці зустрічі стали справжнім перезавантаженням для всіх нас! Адже під час них ми не тільки творили, а й розвивали важливі навички соціально-емоційного та етичного навчання (СЕЕН): вчилися слухати себе й інших, працювати в команді, цінувати момент і шукати внутрішній спокій та рівновагу.ьПродовжуємо прокачувати навички, які роблять нас стійкими та допомагають краще розуміти себе!




































