21 лютого – це не просто дата, а нагадування про нашу ідентичність, коріння та силу рідного слова. Рідна українська мова – це не лише засіб комунікації, а живий організм, що розвивається разом із суспільством. І що більше ми з нею взаємодіємо, то яскравіше вона сяє! Учні та учениці СШІТ №2 долучилися до святкування Дня рідної мови креативно та з ентузіазмом! Діти разом із учителькою Юлією Опанасенко збирали мовні пазли, влаштовували фотосесію із тематичною фотобутафорією, створювали мовні промпти й генерували зображення за допомогою штучного інтелекту
Головне – не лише святкувати, а й повсякденно дбати про мову. Читаймо, розмовляймо, пишімо та творімо українською! Адже мова – це не просто засіб спілкування, а душа народу!









