Сьогодні у СШІТ №2 відбулося перше заняття для наших майбутніх першачків! Учителі Альона Назарова та Ірина Хоменко з радістю працювали з малечею: ранкове коло, цікаві уроки та творчі майстерки зробили цей день особливим.Поки діти знайомилися зі школою, батьки мали можливість поспілкуватися з директоркою та психологинею нашого закладу, отримавши відповіді на всі важливі запитання.І найголовніше!!! Майбутні першокласники, ми чекатимемо на вас щосуботи!З радістю запрошуємо до нашої шкільної родини!


































