Новий рік із новими досягненнями розпочали наші спортсмени. Так, 22 та 24 січня вони взяли участь у Відкритому чемпіонаті КДЮСШ «Вікторія» із дзюдо, і ми можемо привітати переможців – двічі золотого призера, семикласницю Вероніку Шарапу та золотого призера, шестикласника Артема Варченка. А ще – срібних призерів: п’ятикласника Дмитра Клюсу, шестикласника Данііла Чувашова та восьмикласниць Марію Пархомовську та Маргариту Пух. Хай і надалі наполегливість юних спортсменів та їхнього тренера Сніжани Собко приносить багато перемог!










