У зв’язку з активним обговоренням у соціальних мережах події, що сталася за участі неповнолітніх, у закладі були проведені профілактичні заходи для учнів.
Інспектор сектору “Служба освітньої безпеки” лейтенант поліції Вікторія Тільна провела бесіди серед школярів щодо недопущення виникнення конфліктних ситуацій, а також наголосила на важливості їх мирного вирішення у разі виникнення.
З учнями 1-4 класів шкільний психолог Ольга Котко провела “Ранкове коло”, метою якого було створення позитивної атмосфери в класах, а також запобігання можливим конфліктним ситуаціям у колективах. У ході спілкування учні мали змогу поділитися своїми емоціями, обговорити актуальні питання та покращити взаєморозуміння один з одним.
Для учнів старших класів була проведена додаткова робота, спрямована на виховання культури спілкування та розвитку навичок конструктивного вирішення конфліктів. Заступник директора із виховних робіт Марина Галат наголосила на важливості взаємної поваги та толерантності в учнівському середовищі.


