Вітаємо з перемогою!

Щиро вітаємо Назарову Анастасію з перемогою у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості під гаслом “Об’єднаймося ж, брати мої!” присвяченого Шевченківським дням у номінації “Образотворче мистецтво”. Бажаємо подальшого творчого розвитку, натхнення та цікавих ідей для нових звершень!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *