Щиро вітаємо Назарову Анастасію з перемогою у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості під гаслом “Об’єднаймося ж, брати мої!” присвяченого Шевченківським дням у номінації “Образотворче мистецтво”. Бажаємо подальшого творчого розвитку, натхнення та цікавих ідей для нових звершень!




