Сьогодні в нашій школі відбулася вже традиційна зустріч батьківської громади та педагогічної спільноти для обговорення досягнутих цілей та планування нових завдань. Відрадно, що на заході, крім традиційних учасників, були присутні також начальник відділу освіти Лідія Маленко та офіцер освітньої безпеки СШІТ № 2 Вікторія Тільна.З вітальним словом до батьківства звернулася директорка Олена Вертипорох, яка щиро подякувала за беззаперечну підтримку закладу освіти й втілення в життя шкільних проєктів та ініціатив. Адже без батьківського колективу їх реалізація була б неможливою. Начальник відділу освіти Лідія Маленко мовою цифр розповіла, як наразі функціонує освітня галузь і які ідеї втілюються в життя заради найкомфортнішого здобуття освіти нашими дітьми сьогодні. Відрадно, що наприкінці 2024 року в школі було збудовано й здано в експлуатацію найпростіше укриття, тож навчатися віднині буде ще безпечніше й зручніше.Лейтенант поліції Вікторія Тільна поінформувала присутніх про службу освітньої безпеки, специфіку її роботи та розповіла про особливості співпраці з учнями та їх сім’ями. Присутні дякували пані Вікторії за кропітку щоденну роботу з дітьми та допомогу у вирішенні низки питань.Голова батьківської спільноти Ярослава Хмара надала учасникам засідання детальний фінансовий звіт та обговорила з присутніми кілька нових ініціатив.Наприкінці лунали слова вдячності за консолідацію, взаєморозуміння та співпрацю, адже сьогодні, як ніколи, співдія, небайдужість та активна участь — це та рушійна сила, яка допомагає нашій школі розвиватися і ставати кращою щодня.






