Новорічні посиденьки

У різдвяний час кожен наповнюється добром, милосердям, щастям та іншими почесними дарунками. І учні 1-Б класу разом з Добриком і Щедриком сьогодні вирушили у нелегку квест- подорож, щоб злий чаклун Темінь не забрав у людей почесних дарунків і не переміг світло. Діти крок за кроком рухались за маршрутом, шукаючи підказки і виконуючи завдання. Нарешті , всі загадки розгадані, пройдені веселі конкурси і злий чаклун розчинився від надмірного світла, яке випромінювали маленькі дитячі серця. На завершення, першокласники отримали вітання від Святого Миколая, святкові листівки, печиво з передбаченням і медальки захисників Різдва. Від щирого серця вітаємо всіх з прийдешніми святами. Нехай цей рік принесе Перемогу і Мир.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *