Мабуть, немає людини, яка не любить свята Різдва та Нового року, адже вони про найзаповітніші мрії, про надію на краще, про віру в майбутнє, про любов і радість. Тому і зібрався наш 7-Б на новорічні посиденьки, щоб створити “Різдвяний вогник”. За нашою традицією не обійшлося і без таємного Санти. Чудово, весело і затишно було у нас. Тож ми вітаємо всіх-всіх з прийдешніми святами. І нехай Новий рік принесе нашій Україні справедливу Перемогу!














